Tržič, 12. 11. 2014

2. ŠPORTNI DAN – ŠPORTNI DAN MALO DRUGAČE

Za predmetno stopnjo bomo izvedli športni dan v četrtek, 20. novembra 2014. Učenkam in učencem bodo, v skladu z LDN športnih pedagogov in šole, ponujene naslednje možnosti:

– 6. razredi: drsanje v Kranju, kegljanje na kegljišču AP Tržič in športne delavnice v OŠ Tržič.

– 7., 8. in 9. razredi: drsanje v Ledeni dvorani v Kranju s pohodom, ali obisk MEGA CENTRA v Kranju.

1.DRSANJE NA UMETNEM DRSALIŠČU V KRANJU, S SPREHODOM DO »MEGA CENTRA«

Cena avtobusnega prevoza in vstopnine za drsanje znaša 6 € (drsanje 2 €, prevoz 4 €). Učenci, ki nimajo svojih drsalk, si jih lahko sposodijo na drsališču. Najem drsalk znaša 3 € in učenke/ci plačajo z gotovino ob izposoji.

Odhod avtobusa izpred OŠ Tržič je ob 7.45 uri, povratek iz Kranja pa ob 12.00 uri.

2. OBISK » MEGA« CENTRA V KRANJU

Učenci in učenke bodo pod vodstvom inštruktorjev lahko spoznali in aktivno sodelovali v spining-u, attack-u , pump aerobiki in fitnesu. Cena celotnega paketa (avtobusni prevoz, najem prostorov in rekvizitov, ter inštruktorji) znaša 8,5 € (prevoz 4 € in 4,5 € najem MEGA CENTER).

3.  ŠPORTNE DELAVNICE IN KEGLJANJE

Učenci in učenke se ob 7.45 uri zberejo pred vhodom v šolo in v spremstvu učiteljev odidejo do kegljišča pod AP Tržič. Tam pod vodstvom učiteljev in inštruktorjev nadaljuje aktivnosti (spoznavanje kegljanja, demonstracija, aktivna vadba) med 8.00 in 10.00 uro. Nato se vrnejo v šolo, imajo malico do 10.45 ure in pričnejo z izvajanjem programa pilatesa do 12.00 ure (v športni dvorani)

NE POZABITE NA ČISTO OBUTEV (COPATI) ZA KEGLJANJE in športno opremo za izvajanje programa pilatesa.

–          stroški kegljišča znašajo 1€ na udeleženca

Opombe:

• Avtobusi vozijo po ustaljenem voznem redu.
  • Malico za učenke/ce predmetne stopnje pred odhodom razdelijo razredniki, kosilo pa je po povratku v Tržič in sicer po 12.15 uri. Sporočite morebitne odjave.
  • Vse aktivnosti bodo plačljive po položnicah, razen izposoja drsalk v Kranju, ki se plača ob prevzemu drsalk (3 €). Učenke in učenci naj se za posamezne aktivnosti primerno obujejo in oblečejo (za drsanje so obvezne rokavice) in imajo s seboj malico in tople napitke.
  • Učenke in učenci morajo upoštevati navodila, ki jih dobijo od vodij in spremljevalcev posameznih aktivnosti, oziroma se morajo ravnati v skladu s predpisi in navodili, ki veljajo za posamezne športne objekte.
  • Za vse nejasnosti se obračajte na športna pedagoga.
  • Odsotnost od športnega dne bo opravičena samo z zdravniškim opravičilom.
  • Torbice za prvo pomoč dobijo vodje posameznih aktivnosti pri gospe Romani Turk.

Športna pedagoga                                                                             Ravnatelj
Silvo JAPELJ                                                                                   Stanislav GRUM, prof.
Karmen GRUM