Spoštovani,

kljub izrednim razmeram v času epidemije so naši učenci, njihovi starši in učitelji pridno zbirali star papir in ga ob sredah med osmo in četrto uro vozili na deponijo. Tudi na obeh podružničnih šolah se je v zabojnikih nabralo ogromno starega papirja.

Letošnji zmagovalci obeh akcij so učenci  POŠ Podljubelj, sledijo jim  učenci POŠ Lom pod Storžičem, tretje mesto pa so si prislužili učenci  4. B.

Vsem navedenim je Šolski sklad podaril darilni bon v vrednosti 60 € za 1. mesto, 50 € za 2. mesto in 40 € za 3. mesto, ki ga lahko uporabijo za nakup pice ali drugih jedi.

Vsi učenci, ki so zbrali vsaj 50 kg starega papirja na razred, pa se bodo v tem tednu lahko posladkali s sladoledom.

V prilogi si lahko ogledate natančne rezultate pomladanske zbiralne akcije starega papirja in skupne rezultate obeh akcij.

Hvala vsem, ker smo skupaj obogatili šolski sklad in bili okolju prijazni.

Papir- pomlad