15. Informativa prinaša številne vsebine, zanimive za učence in dijake, študente ter njihove starše, ki lahko v času pred informativnimi dnevi prireditev obiščejo v živo natanko en mesec pred uradnimi informativnimi dnevi.

Program aktivnosti, ki jih bodo pripravili sodelujoči, bo predvidoma na ogled konec decembra/začetku januarja.

Na Informativi vaše učence, dijake in odrasle čakajo:

• – številne predstavitve poklicev, predstavitve izobraževalnih programov srednjih, višjih, visokih šol in fakultet iz Slovenije in tujine,
  • – informacije o štipendijah, mednarodni mobilnosti, možnostih zaposlitve in bivanju v času šolanja,
  • – različna predavanja,
  • – iskalci štipendistov in novih kadrov v okviru projekta Moja prva zaposlitev.

Več o 15. Informativi si lahko preberete spletni strani www.informativa.si , na Facebook in Instagram profilu @informativa_.

Več o 7. Moji prvi zaposlitvi pa si lahko preberete na spletni strani www.mojaprva.siFacebook in Instragram profilu @mojaprvazaposlitev.

INFORMATIVA, vseslovenski sejem izobraževanja in poklicev

19. in 20. januar 2024, Gospodarsko razstavišče

Vstop je za obiskovalce prost.

www.informativa.si

(vzporedno tudi zaposlitveni sejem Moja prva zaposlitev)