Spoštovani!

Pred nami je konec šolskega leta. Na šolski spletni strani (med desnimi gradniki) lahko najdete povezavo do šolskega glasila MUL’C, ki smo ga tudi letos izdali v sodobnem spletnem okolju Sway.

S klikom na povezavo DOŽIVETJA v njem lahko preberete, kaj se je v tem šolskem letu dogajalo na naši šoli.

V dveh literarnih kotičkih NA KRILIH DOMIŠLJIJE IN USTVARJALNOSTI za RS in PS so objavljene vse pesmi, zgodbice, stripi.

Najlepši likovni izdelki se prepletajo z zgodbicami, pesmicami ali pa so zbrani pod naslovom MALI IN MALO VEČJI PICASSI.

Na tem mestu se zahvaljujem vsem učiteljem, ki ste učence spodbujali k pisanju pa tudi sami pošiljali članke in fotografije, lektorirali prispevke in letošnjemu Mulcu dali novo podobo.

Želim vam prijetno branje in lepe počitnice.

Mentorica glasila
Julijana Drenovec