Spoštovani starši osnovnošolcev,

vabimo vas na predavanje z naslovom Družinska e-pravila, ki bo potekalo v sredo, 22. maja 2024, ob 17.30 uri v Kulturnem centru Tržič.

V sodelovanju z Občino Tržič smo osnovne šole pripravile predavanje za starše naših učencev in k izvedbi povabile strokovnjake iz Centra za pomoč pri prekomerni rabi interneta – LOGOUT.

Na predavanju bomo spregovorili o varni in uravnoteženi uporabi zaslonov in spleta pri otrocih in mladostnikih. Izpostavili bomo prednosti, tveganja in nevarnosti, ki jih prinašajo zasloni in internet, ter prepoznali znake prekomerne uporabe zaslonov, pa tudi digitalne zasvojenosti. Poleg tega vam bomo podali priporočila in smernice za zdravo uporabo zaslonov pri otrocih in mladostnikih.

Vaša udeležba je ključnega pomena za zdravje in dobrobit tako vaših otrok kot celotne skupnosti, zato vas vljudno vabimo, da se nam pridružite.

Lepo vabljeni!

Aktiv svetovalnih delavcev osnovnih šol Občine Tržič